ORBAY Kimya İmalat ve Deri Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Kurumsal Üye
ORBAY Kimya İmalat ve Deri Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
www.orbay.com
info@orbay.com
Bursa İhtisas Deri Org. San. Böl, Badırga Mah. 9. Sokak No:2, 16290 Bursa / Türkİye Bursa
02242436057
ORBAY Kimya İmalat ve Deri Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

ORBAY Kimya Ltd. 2002 yılında Bursa'da oto tamir boyaları, yardımcı ürünler, endüstriyel boyalar, yalıtım için mastik üretimi için kurulmuştur. Orbay Kimya, Bursa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 7.500m² kapalı alanda yılda 10.000 ton kapasite ile üretim yapmaktadır. Gelişmiş teknoloji otomasyon sistemi ile yüksek kalitede ve maksimum hızda ve sürekli aynı standartlarda 280 adet ürün üretebiliyor.

 

Orbay Chemicals, Orbay, Orbylux, Autolac markası altında aşağıdaki ürünleri kendi tesislerinde çeşitli firmalarla özel üretime bağlı olarak üretmektedir;

 

· Evrensel, genel amaçlı ve özel matlar (dolgu maddeleri)

· Tüm 2K akrilik ürünler ağırlıklı olarak açık kat ve astar dolgu dahil.

· Tiner ve katkı maddesi çeşitleri.

· Parlatma ve parlayan ürünler

· Kimyasalları

· Yalıtım amaçlı mastikler

 

Orbay Chemicals, gelişmiş Araştırma ve Geliştirme yapısı ve teknolojisi ile her türlü ürünü geliştirmekte ve müşterilerine cazip özellikleri ile sunmaktadır. Müşterilerinin markalarına gösterdiği duyarlılık, kaliteli üretimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile özel etiket sektörünün popüler firmalarından biri haline gelmiştir. Ve bugün üretiminin %80'ini 50 ülkeye ihraç etmektedir.

 

Orbay Kimya, holding (ISO 9001-2008 Kalite Belgesi), üretim sürecinin tüm adımlarını başından sonuna kadar titizlikle gerçekleştirerek müşterilerine yaratıcı çözümler sunmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesini ileri yöntem ve tekniklerle sürekli geliştirerek, yenilenebilir hedefler olarak büyüme, kalite ve başarıyı göz önünde bulundurarak, izlediği pazarlama stratejileri ile sektörde önemli bir konuma ulaşmıştır.

Kimyahane.com bir Colin markasıdır. © 2002 - 2020
Herhangi bir içerik, yazılı izin olmadan kullanılamaz. Alıntılarda link ile birlikte kaynak belirtmek ve Kimyahane.com'a bildirmek zorunludur. Kimyahane.com, üyelerinin sergilediği bilgilerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Colin Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İstanbul / TÜRKİYE
Müşteri Hizmetleri: 444 0 210
IP Adresiniz: 3.238.204.31