TURAN Kimya San. ve Tic. A.Ş. Kurumsal Üye
TURAN Kimya San. ve Tic. A.Ş.
www.turankimya.com
info@turankimya.com
Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulvarı Mall Of İstanbul Sitesi Ofis Apt No:7 E/31 34490 Başakşehir/İSTANBUL Istanbul
02124858999
TURAN Kimya San. ve Tic. A.Ş.

"30 Yılı Aşan Gelenek Turan Kimya"

Kimya Mühendisi Recep Turan tarafından kurulan Turan Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 30 yılı aşan bir süredir tekstil emprime baskı sektörüne hizmet etmektedir.

Kurulduğu yıldan bugüne kadar her zaman sektöründe öncü olmayı hedefleyen şirketimiz tüm üretim ve ar-ge çalışmalarını bilimsel normları da gözeterek yapmaktadır.

Şirketimiz faaliyet konularında tüm dünyada takdir gören yurt içi ve yurt dışı firmalarla yaptığı işbirliğiyle ürün portföyünü genişletmiştir.

Tekstil emprime baskı sektörüne sunduğu kaliteli ürün ve teknik servisle tanınan firmamız bugün gerek iç piyasa gerekse dış piyasalarda aktif katılımda bulunarak müşteri portföyünü günden güne arttırmaktadır.

Turan Kimya olarak vizyonumuz % 100 müşteri memnuniyetiyle global pazarlarda tanınan aktif bir oyuncu olmanın yanında mesleki sorumluluklarımız çerçevesinde çevre ve insan sağlığına duyarlı ürün ve hizmetleri sektörün hizmetine sunmaktır.

Kimyahane.com bir Colin markasıdır. © 2002 - 2020
Herhangi bir içerik, yazılı izin olmadan kullanılamaz. Alıntılarda link ile birlikte kaynak belirtmek ve Kimyahane.com'a bildirmek zorunludur. Kimyahane.com, üyelerinin sergilediği bilgilerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Colin Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İstanbul / TÜRKİYE
Müşteri Hizmetleri: 444 0 210
IP Adresiniz: 3.238.204.31